Zbavte se pomocí nebankovní půjčky malých dluhů

Máte hodně menších půjček a banka vám neumožní konsolidaci? Pak použijte nebankovní půjčky. S jejich pomocí vyplatíte menší pohledávky a poté hradíte už jen jednu splátku. Ušetříte tak peníze i čas.

Nebankovní půjčky vás zbaví starostí

Obvykle jde provést konsolidaci tedy sloučení půjček do jediné splátky na menší půjčky, kontokorent, kreditní karty. S pomocí nebankovní půjčky se zástavou můžete zároveň vyplatit i exekuce. Nemusíte dokládat příjem a registry nejsou brány vůbec v potaz, což je obrovskou výhodou pro klienty, kteří nemají registry čisté a potýkají se s finančními problémy. Půjčit si mohou i nezaměstnaní, kterým banka peníze nepůjčí.

Nebankovní půjčky si sjednáte online. Stačí si vybrat společnost, od které si půjčíme a vyplníme online formulář. Za pár hodin máte půjčku k dispozici. Výjimkou jsou však nebankovní půjčky se zástavou, kde je potřeba doložit dokumenty k nemovitosti, kterou se za půjčku zaručíme. Tento typ půjček je vhodný právě na konsilidaci, případně na jiné věci. Nahrazují americkou bankovní hypotéku. Peníze využijete také na nákup nemovitosti či její rekonstrukci.

Na co se hodí dlouhodobá půjčka

  • cestování
  • rozjezd podnikání
  • nákupy v zahraničí
  • koupě nemovitosti
  • rekonstrukci nemovitosti

Kolik lze pomocí nebankovní půjčky získat?

Nebankovní půjčky získáte do 100 000 korun bez zajištění, pokud využijete zástavu nemovitosti, můžete si požádat 50-70% z hodnoty nemovitosti. Maximální hranice těchto půjček je stanovena u každé společnosti jinak. Nedokládáte účel použití peněz. Nemovitost může být ve vlastnictví vás nebo třetí osoby, která se zástavou souhlasí. U této dlouhodobé půjčky si můžete nastavit splatnost maximálně na šest let. Zadlužíte se jen na nezbytně nutnou dobu.