Z nebankovní půjčky získáte peníze na zimní pneumatiky

Léto je pryč, přichází podzim a s ním pomalu i povinnost, kdy budete muset obout naše plechové miláčky do zimních pneumatik. Že už jsou ty vaše hodně sjeté a jezdit na nich by byl risk se životem? Neriskujte! Pokud nemáte dost peněz, jako vhodné řešení se nabízí nebankovní půjčka. Její vyřízení je rychlé a navíc má hned několik výhod oproti klasickým finančním produktům od banky.

Nebankovní půjčky se vyřizují mnohem snadněji

Nebankovní půjčky se od klasických v bance odlišují hlavně tím, že se vyřizují online. Nemusíte navíc čekat, na otevírací dobu. Nebankovní společnost pracuje 24 hodin denně a služby nabízí i o víkendu. O půjčku si můžete požádat kdykoliv během dne a třeba i v hluboké noci. Jakmile žádost odešlete, společnost ji posoudí. Trvá to jen několik málo minut. Je výhodou, že vám o schválení půjčky dá vědět přes SMS zprávu. Takové jednání od banky rozhodně nemůžete čekat. Té může vyřízení půjčky trvat i několik dní a určitě se s vámi nebude tak mazlit.

Další výhody nebankovní půjčky

  • K získání není nutné dokládat výši příjmu,
  • Každý žadatel si sám nastavuje dobu splatnosti a sumu, kterou si chce půjčit,
  • Je neúčelová,
  • Vrací se v jedné splátce,
  • Při předčasném splacení vám bude vrácena část původního poplatku,
  • Je dostupná i lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků.

Má několik názvů

Nebankovní půjčka má několik různých názvů, vždy se jedná o úvěr se stejně výhodnými podmínkami. Peníze teda nabízí například: