Půjčky do výplaty a vaše nové spotřebiče

Každá kuchyně je královstvím jen tehdy, když je dobře vybavena. Kuchyňské spotřebiče usnadňují práci, proto se do nich rozhodně vyplatí investovat. Chcete si koupit nový mixér a máte to štěstí, že je zrovna v akci? Chcete i další vybavení, jenže peněz není dost? Nákup nemusíte odkládat, protože i vám mohou pomoci půjčky do výplaty.

Půjčky do výplaty nabízí až 10 000 korun

Řadí se mezi nebankovní půjčky ihned, které nabízí částku od 500 do 10 000 korun. Je výhodou, že si sumu volí každý žadatel sám, musí se jednat o částku v řádech stokorun, tedy například 3600, 2200 apod. Žadatel si také sám volí dobu splatnosti. Má tyto možnosti:

  • standardní dobu splatnosti volí od 7 do 45 dní,
  • prodloužení doby splatnosti volí od 7 do 30 dní.

Za prodloužení se platí poplatek a je možné ho uskutečnit hned dvakrát.

Jak si půjčky do výplaty stojí v porovnání s ostatními finančními produkty?

Půjčky ihned jsou produktem nebankovní společnosti. Byly vytvořeny, aby lidem pomohly vyřešit tíživou finanční situaci. Společnost proto pro půjčku stanovila mírnější podmínky než banky. Půjčku před výplatou mohou bez problémů využít i lidé, kteří mají záznam v trestním rejstříku, nezaměstnaní, maminky na mateřské a další. Podmínkou totiž není vysoký příjem.

Na co si dávat pozor?

Musíte umět posoudit vaši finanční situaci. Když si půjčku chcete vyzkoušet, můžete si půjčit 9000 korun na 30 dní, protože při této kombinaci nebudete platit žádný poplatek za vyřízení půjčky. V ostatních případech se poplatek platí, je pouze jeden a není vysoký. Je nutné poplatek vrátit s celou částkou v jedné splátce. Dobře si vše promyslete, pokud budete mít prodlení, hrozí sankce.