Půjčky bez registru a poplatků

Finanční svět prošel za posledních několik let mnoha velkými změnami. Na scéně se objevily nové online banky, které začaly konkurovat těm stávajícím tím, že pro klienty připravily výhodnější úvěry. I přesto ale nové menší banky nemůžou nabídnout půjčky pro všechny. Na to reagovaly nebankovní společnosti, které vytvořily speciální půjčky bez registru a poplatků. Tato změna přišla v roce 2005. K dnešnímu dni je realita taková, že nebankovní půjčky bodují u stále většího počtu lidí. Proč tomu tak je?

Půjčky bez registru a poplatků nemají přísné podmínky získání

Půjčky bez registru a poplatků si hodně lidí oblíbilo pro jejich vstřícnost. Jedná se o úvěry, které je velice snadné získat. Žadatel totiž nemusí společnosti dokládat příjem, nemusí dokonce nosit ani výpis z rejstříku trestů, nebankovní společnosti je také jedno, zda jeho jméno je či není uvedeno v registru dlužníků. Pro společnost je rozhodující pouze to, zda u ní žadatel nemá dosud nesplacenou půjčku. Pokud ji má, musí svůj dluh nejdříve zaplatit a až poté mu bude poskytnut další úvěr.

Půjčky bez registru a poplatků a hlavní konkurenční výhody

Žádost se u půjčky bez registru a poplatků vyřizuje online.

  • Vyřízení žádosti je otázkou asi 10 minut.
  • Není třeba mít zástavu.
  • U půjčky si žadatel nastavuje dobu splatnosti a také sumu.
  • Není účelová.
  • Peníze se na účtu objeví maximálně do druhého dne.

Pro nové klienty je zdarma

Půjčka bez registru a poplatků je pro všechny nové klienty zdarma. Stačí, když si nastaví sumu na 9000 korun a splatnost na 30 dní. Ani pro ostatní není tento typ půjčky drahý. Platí se za ni jednorázový poplatek.