Půjčka online do 10 min pomůže, kdy se dostanete do úzkých!

Už se vám někdy stalo, že jste potřebovali rychle koupit nějaký spotřebič, nebo zaplatit dluh u poskytovatele energií? Neměli jste ale dost peněz, takže jste s prosíkem šli za někým z rodiny a cítili jste se přitom hodně trapně? Už takové situace zažívat nemusíte. Podívejte se, jak funguje půjčka online do 10 min a už nikdy se nebudete cítit jako „nicka“.

Půjčka online do 10 min je přívětivá

Půjčka online do 10 min patří mezi nebankovní půjčky, je to klasická finská půjčka. Patří mezi půjčky bez registru a poplatků. To znamená, že si vás nebankovní společnost nebude zdlouhavě prověřovat. Nenahlíží ani do registru dlužníků. Právě to s oblibou dělají banky. Pokud zde jméno žadatele najdou, nepůjčí mu ani korunu, neposkytnou mu kreditní kartu, zkrátka a dobře ho nechají na holičkách. Nebankovní společnost jde vstříc i tím, že půjčí lidem, kteří mají záznam v trestním rejstříku a dokonce i těm, kdo jsou bez práce. Půjčí třeba i seniorům.

Půjčka online do 10 min má jen 3 podmínky získání

Půjčku získá každý, kdo doloží:

  • Že je straší 21 a mladší 85 let,
  • Je občanem České republiky,
  • Nemá u společnosti jinou aktivní půjčku.

Proč je nebankovní půjčování výhodnější?

Za poskytnutí nebankovní půjčky se platí jednorázový poplatek. U bankovní půjčky je to jinak. Zaplatíte například za vyřízení úvěru, ze vedení účtu, za každý výběr apod. Navíc se na půjčku váže úroková sazba, takže si musíte spočítat, kolik navíc zaplatíte. Nebankovní půjčka je v mnoha ohledech výhodnější i než kontokorent nebo kreditní karta. U nich je vysoká úroková sazba, není výjimkou, že dosahuje až 22 %.