Půjčka on-line na nové čerpadlo či bojler

Kupujete nové čerpadlo nebo bojler? Od 26. září musí tyto spotřebiče obsahovat energetický štítek, stejně jako ledničky, pračky a jiné. Půjčka on-line a můžete vyrazit pro nový bojler.

Nové energetické štítky a půjčka on-line

Díky opatření Evropské unie tzv. Ekodesing je nutné aby elektrické i plynové kotle, tepelná čerpadla a ohřívače vody musí obsahovat energetický štítek. Nebankovní půjčky jsou vhodné na nové spotřebiče, jako je čerpadlo či ohřívač vody.

Díky energetickému štítku se budete snadněji ve výběru ohřívače, který koupíte pomocí půjčky bez registru, orientovat. U jednotlivých produktů si snadno porovnáte hodnoty jako je roční spotřeba energie, třídu energetické účinnosti nebo akustickou hladinu. Sledujte především ukazatel roční spotřeby energie. Půjčka on-line – vybavte si koupelnu novým bojlerem. Díky energetickému štítku můžete velmi snadno ušetřit i tisíce korun. Stejně jako jiné spotřebiče, i ohřívače vody se budou řadit do tříd. Nejlepší je přitom třída A++.

výhody energetického štítku na ohřívačích

  • snadno zjistíte roční spotřebu
  • naučíte se porovnávat spotřebu produktů mezi sebou
  • ušetříte peníze

Energetické štítky také na čerpadlech

Také na čerpadlech je nově povinnost označovat energetickým štítkem hodnoty spotřeby. Třídy energetické účinnosti se budou nadále zpřísňovat. Za dva roky se zvýší minimální podmínky pro dosažení jednotlivých stupňů účinnosti elektronických, zásobníkových a kombinovaných ohřívačů vody. Podle novely sezónní účinnost vytápění nově uváděných tepelných čerpadel na trh musí být od 26. září 2017 nejméně 110 %. Půjčka on-line usnadní nákup čerpadla.