Půjčka na byt urychlí vaše stěhování

Je vám s velkou rodinou ve vaší stávající domácnosti těsno a tak se už nějakou dobu poohlížíte po něčem větším? Toužíte po prosluněném bytě s terasou, ve kterém bude mít každý člen rodiny potřebné soukromí a zároveň bude nabízet možnost společně strávit čas ve velké jídelně nebo obýváku? Podařilo se vám nyní najít přesně to, co hledáte a nechcete se smířit s myšlenkou, že o možnost bydlet podle svého přání přijdete jen pro to, že vám chybí peníze na jeho úhradu? Obraťte se na nebankovní půjčky. Jejich půjčka na byt je pro takové situace určena a může vám pomoci výhodněji než vaše banka.

Půjčka na byt funguje na P2P principu

Nebankovní půjčky, které patří v současné době mezi nejoblíbenější poskytovatele finanční pomoci na trhu, vám mohou dodat peníze rychle a za velmi výhodných podmínek. Proto si také získaly tolik příznivců. Půjčka na byt funguje jako zprostředkovatel pomoci, takže si na jejích webových stránkách vypíšete žádost a věřitelé vám pak na jejím základě mohou nabídnout své peníze. Pokud se vám některá nabídka zamlouvá, můžete podepsat smlouvu a začít čerpat peníze.

Jaké jsou výhody nebankovní půjčky ihned?

  • jste díky ní zcela nezávislí na své bance
  • můžete si sami určit podmínky, za kterých ji sjednáte. Dokonce si vyberete i výši úrokové sazby, kterou jste ochotni akceptovat
  • funguje podobně jako půjčky bez registru a poplatků a můžete ji tedy sjednat i bez nutnosti doložení příjmu

Jakou částku můžete získat?

Pokud vám k zakoupení nové nemovisti chybí jen pár tisíc, vyberte si půjčku, u které nemusíte dokládat potvrzení o výši příjmu a sjednáte ji i bez registrace. Tak můžete získat až 30 000 Kč. Pokud potřebujete sehnat větší obnos, může vám půjčka na byt poskytnout až 600 000 Kč, bude však nutné zaručit se ve smlouvě nemovitostí.