Půjčka ihned

Když si chcete půjčit peníze, máte dvě možnosti. Můžete jít do banky a také se obrátit na nebankovní společnost. Obě možnosti půjčování se od sebe velmi výrazně liší. Pravda je taková, že půjčka od nebankovní společnosti je v mnoha ohledech výhodnější! Chcete se dozvědět více? Čtěte dále a dozvíte se dokonce to, jak půjčku získáte zcela bez poplatku.

Půjčka ihned má snadná pravidla získání

Půjčka ihned je velmi mírná. Pokud si chcete získat, musíte doložit jen 3 věci:

  1. Musíte prokázat, že jste ve věku 21 až 85 let
  2. Musíte mít české státní občanství
  3. Nesmíte u společnost dlužit v rámci jiné půjčky

Díky těmto 3 mírným pravidlům je půjčka ihned dostupná téměř pro všechny. Myslíte si, že je to stejné i u banky? Ani náhodou! Banka například nahlíží do registru dlužníků, prověřuje, jestli žadatel nemá záznam v trestním rejstříku a vyžaduje, aby jí žadatel doložil potvrzení o příjmu.

Jak se dá půjčka ihned získat zdarma?

Půjčka ihned se dá získat i zcela zdarma. Akce je připravena pro všechny, kdo si chtějí půjčku vzít poprvé. Pokud si nový žadatel půjčí 9 000 korun a současně si nastaví splatnost na 30 dní, nebude za půjčení platit ani korunu. Zajímavé také je, že nebankovní společnost poplatky dokáže každému snížit! Kdy se tak stane? Nebankovní společnost sníží poplatek klientovi peníze ve chvíli, když peníze vrátí dříve než byla původní doba splatnosti.

Jaké má největší výhody?

  • Je dostupná 24 hodin denně
  • Úvěr je rychle schválen i o víkendu
  • Je to neúčelová půjčka
  • K žádosti není třeba potvrzení o příjmu
  • Žadatel také nemusí udávat zástavu
  • Potvrzení o schválení půjčky vám přijde ve formě SMS zprávy