Půjčka ihned se hodí na nákup lednice

Přestala vaše lednice chladit a tak chtě nechtě musíte vybrat novou? Pokud jde o domácí spotřebiče, s jejich nákupem se nevyplácí čekat. Naopak je nutné rychle sjednat jejich opravu a nebo zakoupit nové vybavení do kuchyně. Zvlášť pokud máte lednici plnou čerstvých potravin, o které byste neradi přišli vyhozením do koše. Nemáte na nákup potřebné finance? Půjčka ihned vám je půjčí.

Co je to půjčka ihned?

Půjčky ihned jsou krátkodobé půjčky poskytované nebankovní společností. V České republice se začaly objevovat v roce 2005 a do dnešního dne je už vyzkoušely tisíce zákazníků. Jejich hlavní výhody jsou tyto:

  • sjednáte je z pohodlí domova
  • dosáhnou na ně téměř všichni
  • můžete si je vyřídit opakovaně
  • budou vám poskytnuty bez zbytečných poplatků a průtahů

Kdo si může o nebankovní půjčky ihned požádat?

Na peníze finské finanční skupiny hravě dosáhnete, pokud je vám alespoň 21 let a máte české státní občanství. K žádosti není třeba dokládat žádná potvrzení, jako je výpis z rejstříku trestů nebo nahlédnutí do registru dlužníků. Také nepotřebujete ručitele nebo potvrzení o výši příjmu. O pomoc si tak mohou říct i lidé, kteří by u běžných půjček nepochodili, neboť by byli vedeni jako problémoví klienti. To jsou například nezaměstnaní, zadlužení, matky samoživitelky, ženy na mateřské, studenti nebo senioři.

Jak můžete podat žádost?

Půjčka ihned je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na stránkách nebankovní společnosti. O půjčku si tedy můžete říct, kdykoliv chcete. Stačí vám, když vyplníte online formulář a ten odešlete ke zpracování. Celý proces vám zabere jen pár minut. Během chvilky je také Vaše žádost zpracována, takže se téměř okamžitě dozvíte, zda jste peněžitou pomoc získali či ne. Pokud ano, peníze budou na vašem účtu ještě ten den.