Okamžitá půjčka dopomůže k odpočinku a relaxaci

Máte za sebou náročné období, během kterého jste na sebe neměli dostatek času? Rádi byste si tento čas vynahradili pobytem v lázních nebo u kadeřníka, jenže vám na vašem účtu chybí peníze? Okamžitá půjčka se postará o to, abyste se opět cítili jako v bavlnce. Půjčí vám až 10 000 Kč, které můžete použít na péči o své tělo i duši.

Půjčka ihned vás nezatíží a postará se o vaši pohodu

Okamžitá půjčka poskytovaná nebankovními společnostmi, je nabízena finskou finanční skupinou, která funguje na českém trhu již od roku 2005. Momentálně patří mezí nejoblíbenější půjčky, neboť nabízí peníze za skvělých podmínek a velmi rychle. Pokud si potřebujete odpočinout a nechat se hýčkat, můžete je použít na:

  • zaplacení kadeřníka
  • wellness návštěvy
  • sportovní aktivity
  • úhradu masáží
  • pobyt v lázních
  • návštěvu kosmetického salónu

Okamžitá půjčka ještě dnes ve vaší peněžence

Sjednání půjčky bez registru a poplatku je skutečně bleskové. Vzhledem k tomu, že žádost můžete podat přes internetový formulář, který je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, urychlí se tím vyřízení finanční podpory na maximum. K žádosti navíc není třeba dodávat potvrzení o výši příjmu, výpis z rejstříku trestů ani nahlédnutí do registru dlužníků, což vám také usnadní celý proces. Na nebankovní pomoc má nárok každý český občan, kterému bylo minimálně 21 let. Díky tomu si mohou odpočinek dopřát i studenti, ženy na mateřské, senioři nebo nezaměstnaní.

Na co je dobré myslet před sjednáním?

Před uzavřením smlouvy si pečlivě pročtěte všechny její podmínky a náležitosti. Půjčka je vám poskytnuta na krátkou dobu a i když si můžete sami zvolit její výši i dobu splatnosti, je ideální vše dobře propočítat. Peníze je třeba vrátit nejpozději do 45 dnů, jinak jsou vám účtovány pokuty. V případě, že termín splatnosti nemůžete splnit, lze si vyžádat jeho prodloužení o 30 dnů a to až 2x.