Nebankovní půjčka pomůže s nákupem kvalitních bot

Když si chcete koupit kvalitní boty, musíte se připravit na investici několika tisíc korun. Je výhodné sledovat ceny v obchodech a počkat si na akci. Jenže při té je nutné rychle jednat, aby se zboží nevyprodalo dříve, než se rozhodnete koupit. V takovém případě vám přijde vhod nebankovní finská půjčka. Jaké má výhody? Na co si musíte dát při vyřízení pozor? Jak si ji nastavit co nejvýhodněji? Vše se dozvíte v následujícím článku.

Nebankovní půjčka a mírné poplatky

Nebankovní půjčka se od té v bance liší tím, že na ní není uvalena úroková sazba. Ta v případě bankovní půjčky určuje, kolik navíc zaplatíte. Když se podíváte na srovnání půjček od banky tak zjistíte, že levné rozhodně nejsou. Vysoká úroková sazba je i ostatních produktů, jako jsou kreditní karta a kontokorent. U nebankovní půjčky ihned je vše jinak, protože se za její vyřízení platí jeden poplatek. Jeho výše se různí podle toho, kolik peněz a na jak dlouho si půjčíte. Například při půjčce 1500 korun na 7 dní se platí jen 150 Kč navíc. Navíc je výhodou, že když půjčku vrátíte předčasně, nebankovní společnost vám poplatek poměrně sníží, u banky za to budete platit poplatek navíc!
Nebankovní půjčka a parádní nabídka

Z nebankovní půjčky si rychle půjčíte:

  • 500 až 10 000 korun,
  • se splatností na 7 až 45 dní,
  • za poplatek je možné si dobu splatnosti ještě prodloužit.

Kdo a jak si půjčí zdarma?

Nárok na půjčku zdarma mají všichni, kdo si o ni žádají poprvé. Stačí, když si na 30 dní půjčí částku 9000 korun a peníze v termínu vrátí.