Nebankovní půjčka nabízí dost peněz na nové kolo

Cyklistika je úžasný sport, při kterém budete hubnout a současně se kochat krásnou přírodou. chybí vám dost zásadní věc – tedy kolo? Stačí vám nějaké ze střední cenové relace – tj. do 10 000 korun? Narazili jste na výhodnou nabídku, ale peněz nemáte dost? Podívejte se, jak si výhodně půjčíte z nebankovní půjčky ihned.

Nebankovní půjčka je bezpečná!

Od roku 2005 v České republice úspěšně fungují nebankovní půjčky. Problém dříve byl, že se objevovaly i podvodné společnosti. Dnes už je to minulostí, výrazně k tomu přispěla novela zákona o spotřebitelském úvěru, která platí od procince roku 2016. Ta klade vysdoký důraz na serióznost nebankovních společností. Na trhu zůstaly jen ty, které poskytují férové půjčky. Pokud jste si od nebankovní společnosti nepůjčovali jen proto, že jste se báli, je na čase to změnit. Nebankovní půjčka i vám jasně ukazuje, že je výhodným produktem, který v mnohém válcuje i produkty od banky.

Nebankovní půjčka a srovnání s bankovními produkty

Problém u všech bankovních produktů je úrková sazba. Ta se udává v procentech a ukazuje, kolik navíc zaplatíte. Například u kreditních karet se běžně drží až na 22 %, sami si jistě dokáže spočítat, kolik navíc vás bude půjčení stát. Za nebankovní půjčku se platí jen mírný poplatek a jde to dokonce i bez něj.

Půjčení zdarma je realita!

Peníze z nebankovní půjčky ihned zdarma získá ten, kdo splní tyto 3 podmínky:

  • o půjčku si žádá poprvé,
  • půjčí si 9000 korun,
  • dá si splatnost na 30 dní,
  • peníze včas vrátí.

Pokud by náhodou vrátil peníze po termínu, bude mu účtován poplatek dle paltného ceníku, najdete ho na webu nebankovní společnosti.