Nakupujte nové spotřebiče za pomoci půjčky bez registru

Chcete si vybavit kuchyň novými spotřebiči? Půjčky bez registru vám příjdou vhod. Vybírat spotřebiče je vhodné podle energetických štítků. Nyní je mají i elektrické a plynové trouby a také digestoře.

Půjčky bez registru na úsporné spotřebiče

Grafická podoba energetických štítků je velmi zjednodušená. Písmeno, které udává energetickou třídu je nápovědou, ale neurčuje vše. Je potřeba brát v potaz i znaménka plus. Nyní jsou nejúspornější spotřebiče označeny jako A+++. U světel je nejvyšší úsporná třída označena jako A++. Půjčky bez registru se na nové spotřebiče hodí.

Na štítcích musí být udaná spotřeba el. Energie v kWh za rok. Tento údaj je tím nejdůležitějším. Skutečná spotřeba elektrické energie závisí na mnoha faktorech. U chladniček závisí třeba na tom, jak blízko jsou u tepelných zdrojů. Ve staré budově může mít energetickou spotřebu nižší. Sms půjčka je na nákup ledničky jako dělaná.

u spotřebiče berte v potaz:

  • spotřebu
  • objem
  • hlučnost

Co ovlivňuje spotřebu

U chladničky a mrazáku je důležitý také její objem. Čím větší objem má, tím více za pět let za provoz ledničky nebo mrazáku vydáte. Celkové náklady ovlivňují také nejrůznější funkce navíc. Půjčka v hotovosti se hodí na nový mrazák. U televize je důležitá velikost uhlopříčky. Menší televizor s uhlopříčkou 61 cm v kategorii A s led podsvícením vám spotřebuje ručně zhruba okolo 150 kč. Větší televizor okolo 300 kč.

Nové vybavení bytu zakoupíte pomocí půjčky bez registru bez složitého papírování. Energetický štítek nám pomáhá v orientaci v údajích jako je spotřeba, hlučnost nebo objem. Není však prvořadým hlediskem podle kterého bychom měli nakupovat.