Mobil půjčka

Mobilní telefony jsou našimi společníky po celý den. Můžeme s nimi nejen volat,  bez internetu už má telefon jen málokdo. Podívejte se na to, jak s pomocí mobilního telefonu vyřídit nebankovní půjčku. Je to snadné a rychlé.

Mobil půjčka je super rychlá

Mobil půjčka se dá chápat dvěma významy. Je to půjčka, kterou vyřídíte přes mobil a současně je to půjčka, u které s vámi nebankovní společnost komunikuje i skrze SMS zprávy. V obou případech se jedná o stejný typ půjčky. Vyřídíte ji online, nemusíte nikam chodit, nikde nic podepisovat. Stačit vám bude právě jen mobil s připojením k internetové síti a nebo počítač. Mobil půjčka je rychlá, její vyřízení zabere maximálně 15 minut.

Mobil půjčka a postup vyřízení

  1. Najděte si stránky nebankovní společnosti.
  2. „Pohrajte“ si s kalkulátorem a zvolte si dobu splatnosti a výši sumy.
  3. Vyplňte žádost.
  4. Nahrajte k žádosti scan obou stran občanského průkazu.
  5. Žádost odešlete.

Mobil půjčka má několik nastavitelných atributů

Mobil půjčka od nebankovní společnost vyniká tím, že si sami můžete zvolit několik věcí a půjčku si tak přizpůsobit. V první řadě je to suma (od 500 do 10 000 korun) a dále doba splatnosti (v rozmezí 7 až 45 dní). Můžete si také nastavit prodloužení splatnosti půjčky. Dále si také volíte dobu, kdy vás má nebankovní společnosti kontaktovat, je to možné i ve večerních či nočních hodinách, společnost má totiž nepřetržitou pracovní dobu. Volíte si také formu obdržení fakturačních údajů. Je to možné poštou, e-amilem nebo SMS zprávou. Další volitelnou položkou je způsob zaslání peněz – buď na váš bankovní účet nebo ve formě poštovní poukázky.