Jak na to, když si chcete půjčit z nebankovní půjčky na nové zimní boty?

Podzim je tady, brzy přijde zima a společně s nimi i nepříznivé počasí. Opět se budeme potýkat s plískanicemi. Za každé situace je třeba udržet nohy v suchu, jinak snadno prochladnete a budete nemocní. I vy byste si tedy měli pořídit kvalitní zimní obuv. Že vám nezbývají peníze a výplata je v nedohlednu?

Nebankovní půjčky v takové situaci pomohou

Pokud nemáte peníze a čekáte jen na výplatu, není nic jednoduššího, než je získat z nebankovní půjčky. V České republice je nebankovní půjčování již zcela běžné. Vždyť první půjčky se objevily na finančním trhu již v roce 2005. Lidé využívali půjčky nejčastěji před výplatou, nyní často i ve chvíli, kdy si potřebují rychle nějakou věc koupit. Využijte jejich výhod i vy!

Nebankovní půjčky jsou lepší!

Nebankovní půjčky mají několik zásadních rozdílů oproti půjčce v bance. Nejvýraznější je ten, že u nebankovní půjčky ihned nebudete muset dokládat příjem. Do žádosti stačí vyplnit jen vaše příjmy a výdaje, nikdo si nic nebude ověřovat. Banka naopak může vyžadovat potvrzení příjmu od zaměstnavatele. Další rozdíl je v tom, že se za vyřízení půjčky ihned platí jednorázový poplatek. Na půjčku v bance je uvalena úroková sazba. Zásadně se liší v rychlosti vyřízení. Od nebankovní společnosti dostanete do několika minut od poslání žádosti zprávu o schválení půjčky, u banky si na vyjádření počkáte několik hodin i dní.

Pro koho jsou nebankovní půjčky vhodné?

Jsou tu pro všechny, kdo se potýkají s finančními problémy a chtějí je rychle vyřešit. Je příjemné, že půjčku získají například i:

  • osoby se záznamem v trestním rejstříku,
  • nezaměstnaní,
  • lidé se záznamem v centrálním registru dlužníků,
  • matky na mateřské a další.