Finská půjčka

Půjčování se razantně změnilo díky konceptu nebankovních půjček. Ty se od těch z banky zásadně liší v podmínkách. Zatímco o půjčku v bance musíte pomalu žebrat, nebankovní půjčku si vyřídíte bez stresu z pohodlí domova. Že jste si ještě takto nepůjčovali? Přečtěte si několik následujících řádků a dozvíte se, jak moc výhodná může nebankovní finská půjčka být i pro vás.

Finská půjčka je velmi vstřícná!

Nebankovní společnosti přišly s velmi vstřícným systémem půjčování. Pravidla půjčování natavily tak, aby byla finská půjčka dostupná pro většinu lidí. Kdo si může od nebankovní společnosti půjčit? Je to každý, kdo:

  • Je starší 21 a mladší 85 let,
  • Má české státní občanství,
  • Nemá u společnosti jinou aktivní půjčku.

Finská půjčka se vyřizuje bleskově rychle

Je velikou výhodou, že nebankovní společnost nemá omezenou pracovní dobu. Pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Žádostem o půjčky se věnuje neprodleně a schvaluje je s bleskovou rychlostí. Je velmi příjemné, že o schválení úvěru dá klientovi vědět přes SMS zprávu a peníze mu neprodleně pošle.

Kolik a za jakých podmínek?

Finská půjčka nabízí nejméně 500 a nejvíce 10 000 korun. Splatnost se dá nastavit na 7 až 45 dní. Je ještě možné si online požádat o prodloužení, klient to musí udělat maximálně do 6 pracovních dní od původního termínu splatnosti. Půjčku lze prodloužit o 7 až 30 dní, žádost se dá poslat dvakrát, takže celkově je možné termín posunout o 60 dní. Je třeba počítat s tím, že se půjčka vrací celá najednou. Za její vyřízení se musí zaplatit poplatek, jeho výše se řídí ceníkem a určuje se podle toho, na jak dlouho a kolik peněz si klient půjčí. Pro nové žadatele je půjčka zdarma ve chvíli, kdy si půjčí 9000 Kč a dají si splatnost na 30 dní.