Finská půjčka vám splní sen o lyžování v Itálii

Zima se pomalu blíží, je na čase začít plánovat dovolenou. Pokud patříte mezi milovníky lyžování, určitě vás české hory neuspokojí. Většinou trpí nedostatkem kvalitního sněhu, musíte čekat v dlouhých frontách a ani upravenost tratí není nic moc. To Itálie je jiná káva. Italové dělají maximum pro to, aby sjezdové tratě byly vždy maximálně upravené a každý návštěvník si užil parádní lyžování po dlouhých dálnicích. Jestliže si chcete lyžování užít, zapomeňte na české kopečky a vyrazte právě sem. Kam vyrazit a kolik za to utratíte?

Finská půjčka zájezd celý zaplatí

Právě nyní je nejvýhodnější doba na koupi zájezdu. Cestovní kanceláře nabízí výhodné first minute nabídky. Navíc je zájem velký, takže kdo příliš dlouho váhá, pravděpodobně nikam nepojede, protože se kapacity rychle plní. Finská půjčka vám pomůže hlavně v případě, když chcete zájezd rychle koupit, ale na účtu nemáte dost peněz. Nabízí i vám až 10 000 korun.

Finská půjčka se kamarádka

Specifická je tím, že patří mezi SMS půjčky pro problémové klienty. To znamená, že si mohou půjčit i ti, jejichž jméno se nachází v registru dlužníků. Takovým lidem v bance určitě nepůjčí. Je to také půjčka ihned, která se vyřizuje online. Je třeba mít jen občanský průkaz a zodpovědně se rozhodnout, kolik si půjčíte a na jak dlouho. Njevýhodnější je úvěr na 9000 korun se splatností na 30 dní. Pokud žádáte poprvé, neplatíte žádný poplatek.

Kam vyrazit?

Nejpopulárnější jsou tato střediska:

  • Tonale,
  • Val di Fiemme,
  • Marmolada – Arabba,
  • Val di Sole,
  • Val di Fassa.

Na cestu si kromě dobré lyžřaské výbavy (včetně helmy) nezapomeňte přibalit řádné cestovní pojištění.