Finská půjčka se hodí jako investice do vaší firmy

Vybudovali jste firmu, která odpovídá vašim představám a nyní je na čase dát o ní vědět lidem okolo vás? Pokud přemýšlíte nad tím, jaká reklama by pro vás byla ta nejvhodnější, musíte jistě také zvážit, kolik finančních prostředků do ní můžete investovat. Možností, jak propagovat vlastní značku, je v dnešní době opravdu mnoho. Je však třeba vybírat takovou, která se hodí k vašemu typu podnikání a kterou si také můžete dovolit. S úhradou reklamní plochy nebo propagačních materiálů vám může pomoci i finská půjčka.

Vy vyberete reklamu, finská půjčka ji zaplatí

Asi nejrozšířenějším typem reklamy je v dnešní době ta, se kterou se setkáte na internetu. Je relativně levná a může oslovit širokou škálu zákazníků. Pomocí půjčky ihned si však můžete dovolit i jiny typ reklamy, například:

  • reklamní plochu v mhd
  • rozhovor v časopise nebo novinách
  • upoutávku v rozhlase nebo rádiu
  • výtisk letáků a propagačních materiálů
  • tvorbu plakátů

Jak finská půjčka funguje?

Finská půjčka je krátkodobou nebankovní půjčkou, která poskytuje peníze snadno a rychle. Nabízí pomoc bez nutnosti registrace a proto ji sjednáte během chvilky. Dokonce kvůli ní nemusíte navštívit žádnou pobočku. Žádost podáte z pohodlí vašeho domova formou online formuláře, který naleznete na stánkách společnosti. Do žádosti je třeba uvést jméno a příjmení, adresu, rodné číslo, číslo občanského průkazu a požadovanou výši. Pak formulář odešlete ke zpracování a do pár minut zjistíte, zda vám byla půjčka schválena.

Jaké jsou smluvní podmínky?

U půjčky bez registru a poplatku si můžete sami zvolit, jak vysokou částku si půjčíte a za jak dlouho ji vrátíte. Standardní doba splatnosti je 7 až 45 dnů, pokud však nestíháte peníze splatit včas, můžete si termín prodloužit až o 60 dnů. Pak už je však půjčku nutné vrátit, jinak vám budou účtovány pokuty za nesplnění smluvních podmínek.