Až 10 000 korun na novou sekačku nabízí nebankovní půjčka

Když máte zahradu a na ní trávník, musíte se o něj starat. Je potřeba ho pravidelně sekat. Dávno jsou pryč doby, kdy se používala kosa či srp. Moderní člověk používá zahradní sekačku. Může si vybrat hned ze 3 druhů. Čím se od sebe liší, kolik stojí a proč je výhodné si na novou půjčit z nebankovní půjčky ihned?

Jak nebankovní půjčka v nákupu pomůže?

Prodávají se sekačky benzínové, které mají silný výkon a jsou určeny pro velké zahradní plochy. Druhým typem jsou elektrické zahradní sekačky, které jsou určeny pro středně velké plochy. Jejich nevýhodou je, že s sebou neustále taháte drát – přívod elektřiny. Do třetice jsou tu sekačky robotické, které se hodí pro malé a rovné terény. Za dobrou sekačku zaplatíte několik tisíc korun. I do 10 000 korun se dají sehnat výkonné modely. Právě tolik peněz nabízí nebankovní půjčka. Z ní si můžete půjčit 500 až 10 000 korun. Financovat tedy můžete celou sekačku, nebo si pouze půjčit peníze, které vám chybí.

Proč je nebankovní půjčka výhodné řešení?

Její předností je, že si peníze půjčíte rychle. Nebankovní společnost má nepřetržitou pracovní dobu, takže úvěry se stejnou rychlostí (do několika minut od přijetí žádosti) schvaluje přes den i večer, včetně víkendů. Abyste půjčku získali, stačí vám vyplnit jen několik údajů do žádosti. Pokud byste žádali u banky, tak rychlé to není. Banka si totiž prověřuje, jestli žadatel:

  • má vyšší příjem,
  • není uveden v registru dlužníků,
  • nemá dluhy i jinde apod.

Jaké jsou další výhody nebankovního půjčování?

Pokud si o půjčku budete žádat poprvé, může být vaše zcela bez poplatku. Uděláte to tak, že si sumu nastavíte na 9000 korun a dáte si splatnost na 30 dní. Stejné podmínky má půjčka před výplatou každému.